Coppa - Budola plastry 90 g Dobro X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Karkówka wieprzowa
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Karkówka wieprzowa, sól, dekstroza, przyprawy, aromat, przeciwutleniacz (e301), substancja konserwująca (e249, e251), kultury starterowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: salam dąbrowski i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: bierutowska 29 kod pocztowy i miasto: 51-317 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1590 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 384 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 4,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera lukrecję | Nie |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |