Opis szczegółowy
Cookie Pop Popcorn Oreo to amerykański popcorn o słodkim smaku, który kryje w sobie kawałki kultowych ciasteczek OREO
Parametry produktu
| Zawartość netto | 28 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Składniki | Polewa cukiernicza [cukier, olej z ziaren palmowych, mleko w proszku odtłuszczone, mleko, emulgator: lecytyny (z soi), sól], popcorn – prażone ziarna kukurydzy, 17 % kawałki ciastek oreo (mąka pszenna, cukier, zawiera olej palmowy i/lub olej rzepakowy, kakao, cukier inwertowany, substancje spulchniające ( wodorowęglan sodu i fosforany wapnia ), emulgator: lecytyny (z soi), sól, czekolada, naturalny aromat), zawiera olej słonecznikowy i/lub olej kukurydziany i/lub olej rzepakowy i/lub olej z krokosza barwierskiego, cukier trzcinowy, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: compass fmcg sp. z o.o. ulica i numer: nagodziców 3/92 kod pocztowy i miasto: 03-188 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 500 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2092 kJ |
| Zawartość białek | 3,3 g |
| Zawartość błonnika | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,7 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 63,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |