'Cono Sur Single Vineyard białe wytrawne 750 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wino cechuje się jasnożółtą barwą ze złotawym refleksem. Aromaty owoców tropikalnych takich jak ananasy łączą się z nutami grejpfruta. W ustach znajdujemy owocowe aromaty połączone ze równoważoną mineralnością, co przydaje winu przyjemnej świeżości. Wino to najlepiej smakuje w towarzystwie owoców morza, białych mięs oraz dań na bazie makaronu.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Chardonnay |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Drób, Makarony, Owoce morza, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,34 kg |
| Region pochodzenia | Casablanca Valley |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |