'Cono Sur Reserva Especial Sauvignon Blanc Białe Wytrawne 750 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
To wyjątkowe Sauvignon Blanc Reserve olśniewa swą młodzieńczą, jasną i czystą zielenią. Wino o wyjątkowej intensywności aromatycznej wyrażonej nutami liczi, cytrusów, zielonej trawy oraz białych kwiatów. Na podniebieniu świeże, trwałe, pełne i intensywne. Najlepszy towarzysz dań na bazie owoców morza, kurczaka, wszelkiego rodzaju pikantnych potraw, jogurtu oraz sosów.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Drób, Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,34 kg |
| Region pochodzenia | Casablanca Valley |
| Temperatura serwowania | 8 - 12 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |