Opis szczegółowy
Cocoa Avenue. Tabliczka kakaowa mleczna 85g
Parametry produktu
| Zawartość netto | 85 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa 5 %, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, mleko w proszku odtłuszczone 5 %, emulgatory (lecytyny (z soi), polyglycerol polyricinoleate), pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe), aromat. może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: millano społka z ograniczoną odpowiedzialnościa s.k.a ulica i numer: wysogotowska 15 kod pocztowy i miasto: 62-081 przeźmierowo pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 21 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 308 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 450 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 541 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 384 kJ |
| Wielkość porcji | 17 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |