Coca Cola Zero 24x250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
aromaty. Bez dodatku substancji konserwujących. Cechy: doskonały smak, zero cukru, bez dodatku substancji konserwujących
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Cola |
| Składniki | woda, dwutlenek węgla, barwnik E 150d, kwas: kwas fosforowy, substancje słodzące: cyklaminiany, acesulfam K, aspartam, aromaty w tym kofeina, regulator kwasowości cytryniany sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Wysokość kaucji | 0,40 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: COCA COLA HBC POLSKA SP. Z O.O. Ulica i numer: Żwirki i Wigury 16 Kod pocztowy i miasto: 02-092 WARSZAWA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed działaniem promieni słonecznych. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 0,2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0,9 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera źródło fenyloalaniny |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |