Cl0505 kurtyna sople 500 led + pilot
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kurtyna świetlna o wyrazistej kolorystyce to stale towarzyszący element świąt Bożego Narodzenia. Diody w kolorze ciepłym, białym doskonale będą wyglądać na bożonarodzeniowej choince, a także można wykorzystać je do oświetlenia okien, czy też witryn sklepowych. Przemyślane połączenie przewodów sprawia, ze mimo przepalenia jednej z diod, bez problemu możemy dalej korzystać z produktu, gdyż lampka nie powoduje wygaszenia całej części świetlnej.
Parametry produktu
| Liczba punktów świetlnych | 500 |
|---|---|
| Kolor światła | ciepła biel |
| Długość całkowita | 22,5 m |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Typ zasilania | Elektryczne |
| Długość przewodu | 22,5 m |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: springos ulica i numer: kłaj 701 kod pocztowy i miasto: 32-015 kłaj pl |
| Rodzaj produktu | Oświetlenie dekoracyjne |
| Okazja | Boże Narodzenie |
| Klasa energetyczna od 01.09.2021 | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |