'Ciociosan Rosso 1l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jeden z najpopularniejszych wermutów na polskim rynku. Na swoją popularność zapracował goszcząc na stołach od dziesiątek lat, jako znakomity trunek nadający się do picia w formie np. z lodem, plasterkiem cytryny, jak również ceniony komponent niezliczonej liczby drinków i koktajli.
Ciociosan Rosso to świeży aromat ziół i owoców leśnych połączony z harmonijnym, słodkim smakiem z przyjemnie gorzkim zakończeniem.
Temp. podawania: 8-10 ° C
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Drinki, Koktajle, Lody, Kawa, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Rok produkcji | 2013 |
| Zawartość alkoholu | 14,4 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,7 kg |
| Region pochodzenia | Bułgaria |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Winnica | Vinex Slavyantsi AD |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P. H. Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Lelewela 33 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 69 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |