'Ciociosan Classico 1l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wermuth Ciociosan Classico swą unikalność zawdzięcza recepturze, wykorzystującej ekstrakt ze starannie dobranej kompozycji 22 włoskich ziół, która nadaje wermutowi delikatny rozpoznawalny aromat. Ciociosan Classico wyróżnia się ponadto subtelniejszym, aksamitnym półsłodkim smakiem. Ceniony jest jako komponent niezliczonej liczby drinków i koktajli. Doskonale smakuje również w czystej postaci, np. z lodem i plasterkiem cytryny.
Podawać schłodzony do temperatury 10-12 °C
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Drinki, Koktajle, Lody, Kawa, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Rok produkcji | 2013 |
| Zawartość alkoholu | 14,4 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,54 kg |
| Region pochodzenia | Bułgaria |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Winnica | Vinex Slavyantsi AD |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P. H. Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Lelewela 33 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |