'Cin&Cin Lemoncini 1l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
CIN&CIN Lemoncini to klasyczny aperitif o orzeźwiającym smaku limonki. Delikatnie słodki smak oraz wyjątkowy aromat wzbogacony o cytrusowe nuty zawdzięcza oryginalnej recepturze. Soczyście owocowy Lemoncini doskonale sprawdzi się w czystej postaci z dodatkiem lodu lub jako składnik koktajli.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki, Koktajle, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Zawiera siarczyny |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,67 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|