Opis szczegółowy
Cin&Cin Aperitivo Bitter Orange Free to słodko gorzkie orzeźwiające bezalkoholowe aperitivo we włoskim stylu. Doskonale smakuje w proporcji 1:1 z bezalkoholowym, musującym Cin&Cin Free. Uzupełnione odrobiną wody gazowanej z plastrem pomarańczy pozwoli Ci cieszyć się smakiem kultowego drinka Spritz
Smak:
gorzka pomarańcza
Składniki:
woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (30,5%) cukier, sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego 5,5%, aromaty i barwniki: żółcień pomarańczowa, czerwień allura, substancje konserwujące: sorbinian potasu, dimetylodiwęglan, benzoesan sodu.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Smak | Słodki, Gorzki |
| Serwowanie | Samodzielnie, Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra s.a. ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy (30,5%) z zagęszczonego soku jabłkowego, cukier, sok pomarańczowy (5,5%) z zagęszczonego soku pomarańczowego, aromaty, barwniki: żółcień pomarańczowa, czerwień allura, substancje konserwujące: sorbinian potasu, dimetylodiwęglan, benzoesan sodu. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 792 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 466 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 25,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 25,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości