Opis szczegółowy
Produkt idealny do zup, sałatek, sosów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
| Skład podstawowy | Ciecierzyca |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | Ciecierzyca, woda, sól, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 2,84 kg |
| Pojemność | 2650 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: greek trade sp. z o.o. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 14 kod pocztowy i miasto: 30-797 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 121 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 507 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość błonnika | 6,8 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |