Ciasto Panettone Granducale w metalowej puszce 750g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Włoska specjalność - ciasto Panettone w ozdobnej metalowej puszce 750g
Parametry produktu
| Typ | Drożdżowe |
|---|---|
| Zawartość netto | 750 g |
| Dodatki | Z rodzynkami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Mąka pszenna, rodzynki sułtańskie 13%, cukier, masło, kandyzowana skórka pomarańczowa 9% (skórka pomarańczowa, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier), zaczyn (mąka pszenna, woda), żółtko jaja, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, aromaty, białka mleka, mleko w proszku odtłuszczone |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1534 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,37 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |