Opis szczegółowy
Włoski specjał - Panettone, ciasto drożdżowe z rodzynkami i kandyzowaną skórką pomarańczową 900g
Parametry produktu
| Typ | Drożdżowe |
| Zawartość netto | 900 g |
| Dodatki | Z rodzynkami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Mąka pszenna, rodzynki sułtańskie 13%, cukier, masło (zawiera mleko), kandyzowana skórka pomarańczowa 9% (skórka pomarańczowa 54%, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier), zakwas pszenny (mąka pszenna, woda), żółtko jaja, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, sól, aromaty, mleko w proszku odtłuszczone. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1534 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |