Ciastko Kinder Cards 3x25.6g X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wafel wypełniony mlecznym (41,5%) i kakaowym nadzieniem (38%).
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Kakaowy, Mleczny |
| Zawartość netto | 76,8 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: MLEKO odtłuszczone w proszku (28%), cukier, olej palmowy, mąka PSZENNA (15,5%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (4%), olej słonecznikowy, emulgator: lecytyny (SOJA), sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), wanilina |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Ulica i numer: Wiertnicza 126 Kod pocztowy i miasto: 02-952 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 189 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 2157 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 274 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 516 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 66 kJ |
| Wielkość porcji | 12,8 g |
| Zawartość białek | 11,9 g |
| Zawartość soli | 0,44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Cukry | 43 g |
| Zawartość węglowodanów | 55,5 g |