Ciasteczka owsiane Sante 138 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 138 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 64 % (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, serwatka w proszku (mleko), syrop glukozowy, substancja spulchniająca: węglany sodu (soda oczyszczona); sól morska, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty. ***pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)Ulica i numer: Jagiellońska 55AKod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 470 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1969 kJ |
| Wielkość porcji | 10,6 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 13 szt. |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 26 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 340 mg/100g |
| Magnez | 98,5 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 26 %RWS |
| Potas | 379 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 19 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,31 mg/100g |
| Cynk | 2,6 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 49 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 48,8 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 24 %RWS |
| Żelazo | 3,4 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 24 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |