Ciasteczka orkiszowo-pszenne malina, truskawka, jabłko powyżej 8 miesięcy 3x BIO 30 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Połączenie zbóż z maliną i truskawką wnosi lekkość i owocowy aromat. Kremowa nuta mleczna nadaje przyjemną delikatność. Małe porcje idealne do dzielenia się.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Składniki
mąka ORKISZOWA** 30%, mąka PSZENNA** 20%, koncentrat z soku jabłkowego** 18%, skrobia pszenna** , olej słonecznikowy** , odtłuszczone MLEKO W PROSZKU** 4%, puree truskawkowe** 4%, masło** 2%, maliny suszone** 1%, Witamina B1. ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
PRODUKT ZAWIERA GLUTEN. ZAWIERA MLEKO I PRODUKTY POCHODNE (ŁĄCZNIE Z LAKTOZĄ).
Możliwe alergeny
MOŻLIWA OBECNOŚĆ ALERGENÓW: SOJA I POCHODNE SOI.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1765 kJ / 420 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.3 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry | 15 g |
| Błonnik | 4.8 g |
| Białko | 8.1 g |
| Sól | 0.05 g |