Opis szczegółowy
Guma do żucia Chupa Chups. Pyszne smaki truskawki, cytryny oraz pomarańczy i odpowiadające im kształty gum, z musującym proszkiem w środku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Cukier, baza gumowa, syrop glukozowy, dekstroza, substancja zagęszczająca (guma arabska), kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, maltodekstryna, substancje glazurujące (szelak, wosk carnauba), sok owocowy w proszku (pomarańczowy, arbuzowy, cytrynowy, truskawkowy) (0,26%)*, tłuszcz kokosowy, emulgator (lecytyny (z soi)), barwniki (ekstrakt z papryki, kurkumina, karmin, błękit brylantowy fcf, węgiel roślinny), stabilizator (glicerol), przeciwutleniacz (e321). * odpowiada 3% soku owocowego. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 640 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E321 Butylohydroksytoluen (bht) |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz |
| Zawiera aromaty | Tak |