Chupa Chups 12g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Okrągły ekspozytor 120 lizaków Chupa Chups
Parametry produktu
| Typ | Lizaki |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 1,44 kg |
| Składniki | Składniki (dla lizaków o smaku truskawkowym, jabłkowym i wiśniowym): cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (3%) (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (e100, e162). składniki (dla lizaków o smaku coli): cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwnik (e150d). składniki (dla lizaków o smaku truskawkowo-śmietankowym i malinowo-waniliowym): cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku, puree owocowe (3%) (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), pełnotłuste mleko w proszku (1,6%), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), tłuszcz kakaowy, aromaty, barwniki (e100, e162, e163). |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1646 kJ |
| Wielkość porcji | 12 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |