Chrupki jaglano-kukurydziane, truskawkowe, powyżej 12 miesięcy BIO 30 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Lekka mieszanka prosa i kukurydzy tworzy delikatnie chrupiącą przekąskę. Proso słynie z łagodnego smaku i zawartości składników mineralnych. Owocowy akcent przyjemnie przełamuje zbożową bazę.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
proso* 60%, grysik kukurydziany* 26%, olej słonecznikowy 8%, truskawki w proszku 6%. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: MOŻLIWA OBECNOŚĆ SOI I ORZESZKÓW ZIEMNYCH.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1752kJ / 416 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry | 2.5 g |
| Błonnik | 2.8 g |
| Białko | 8.8 g |
| Sól | 0.05 g |