Chrupki Cheetos Crunchos Sweet Chilli 165 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Chili, Słodki |
|---|---|
| Zawartość netto | 165 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kasza kukurydziana 67%, olej roślinny rzepakowy, preparat aromatyzujący [cukier, serwatka w proszku z mleka, regulatory kwasowości (octany soku, kwas jabłkowy), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), sól (chlorek sodu, chlorek potasu), cebula w proszku, hydrolizowane białko roślinne (zawiera soję), aromaty, czosnek w proszku, barwnik (ekstrakt z papryki)] |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,48 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 524 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 623 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |