'Choya Dry 10% 750 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Choya Dry jest to wino powstałe
w 100% z fermentacji świeżego soku
z owoców ume. Mniejsza zawartość
cukru sprawia że wino to jeszcze lepiej
ukazuje daleko wschodni charakter
owocu ume. Wino to zostało specjalnie
stworzone do łączenia go z potrawami
kuchni japońskiej (Sushi i Washoku)
i daleko wschodniej.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Kupaż win białych |
| Rodzaj | Owocowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Owoce morza, Ryby, Sushi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,28 kg |
| Region pochodzenia | Japonia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pinot Sp. Z O.O. SP Komandytowa Ulica i numer: Traugutta 5 Kod pocztowy i miasto: 90-106 Łódz PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |