Chorizo sarta pikantne 200g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, dojrzewająca, suszona
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | 100g produktu wyprodukowano ze 135g mięsa wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe (ue), boczek wieprzowy, sól, białko wieprzowe, regulatory kwasowości: e-326, e-575; przyprawy, papryka, syrop glukozowy, dekstryna, substancja utrzymująca wilgoć: e-420; dekstroza, czosnek, stabilizatory: e-451, e-450, e-452; przeciwutleniacz: e-316; ekstrakty roślinne. może zawierać soję, mleko (łącznie z laktozą). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 296,8 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1236 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 28,1 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,03 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19,2 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,9 g |