Opis szczegółowy
Kiełbasa grubo rozdrobniona długo dojrzewająca.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe, sól, laktoza, papryka, przyprawy, dekstroza, przeciwutleniacz (e316), substancja konserwująca (250), barwnik (e120). powierzchnia zabezpieczona substancjami konserwującymi (e202, e235). 100g produktu wyprodukowano ze 125g mięsa wieprzowego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: salam dąbrowski i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: bierutowska 29 kod pocztowy i miasto: 51-317 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 329 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 33 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1366 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 137 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 4,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |