Chorizo 80g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Produkt wyprodukowany z mięsa wieprzowego, przypraw i dodatków. Mięso rozdrobnione i wysuszone w kontrolowanych warunkach. Grubo siekane. Bez osłonki. Produkt krojony w plastry. Kaliber ok 80cm.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | 100g produktu wyprodukowano ze 120g mięsa wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe (ue) , tłuszcz wieprzowy, sól, laktoza, papryka, białko mleka, aromat wieprzowy, dekstroza, białka roślinne, przyprawy, przeciwutleniacze: e301, e331 i e330; substancje konserwujące: e250, e252 i e262; stabilizatory: e450 i e451; czosnek w proszku, aromat i aromat dymu wędzarniczego. pakowano w atmosferze ochronnej. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 310 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1292 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |