'Chopin Rye Vodka 40% 700ml + 2 kieliszki X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Zestaw wódki Chopin Rye z dwoma kieliszkami.
Do produkcji Chopina Rye wykorzystywane jest tylko najwyższej jakości żyto, uprawiane na Podlasiu. Proces wytwarzania wódki Chopin niewiele odbiega od metod stosowanych przed laty. Wódka ta nie zawiera żadnych dodatków, a jej sekret tkwi w prostocie produkcji oraz odpowiedniej selekcji składników. Chopin Rye charakteryzuje się jedwabistym smakiem o bogatym i zrównoważonym, odrobinę pikantnym finiszu oraz wyraźnym zapachem z nutą świeżego, żytniego chleba.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta, Premium |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podlaska wytwórnia wódek “polmos” spółka akcyjna z siedzibą w warszawie ulica i numer: frascati 12 kod pocztowy i miasto: 00-483 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |