Chłodnik warzywny 380g Mlekpol X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chłodnik warzywny
Parametry produktu
| Składniki | Mleko, ogórek 2,4%, koper 2,2%, burak ćwikłowy 0,8%, czosnek, szczypior, sól, skrobia kukurydziana, koncentrat soku z buraka ćwikłowego, substancje zagęszczające: pektyny, pieprz, aromat, ocet winny, zagęszczony sok cytrynowy, kultury bakterii mlekowych |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 380 g |
| Pojemność | 380 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska "mlekpol" w grajewie ulica i numer: ul. elewatorska 13 kod pocztowy i miasto: 19-203 grajewo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 5,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 225 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 225 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
| Skrobia | 5,7 g |