Chipsletten Południowa Papryka 100G X15
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wyjątkowy smak papryki dojrzewającej w południowym słońcu, to przyjemny powiew letniego smaku.
Parametry produktu
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Paprykowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Puree ziemniaczane w proszku (44 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (26 %), skrobia ziemniaczana (24 %), sól, cukier, dekstroza, papryka w proszku, cebula w proszku, aromat, aromat dymu wędzarniczego, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. może zawierać mleko. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 510 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2131 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |