'Chianti Campo La Mora 12% 750ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kupaż winogron ze szczepów Sangiovese (90%) i Canaiolo (10%) rosnącym na toskańskich wzgórzach w śródziemnomorskim klimacie, Przygotowane z nich delikatne wino w znakomity sposób podkreśla smak pasty, czerwonego mięsa, pizzy czy burgerów. Wspaniale smakuje też pite bez jedzenia, zwłaszcza gdy jest młode. Podawać w temperaturze pokojowej.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Chianti |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso czerwone, Pizza, Makaron |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C.G. |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Toskania |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: castel freres sp. z o.o. ulica i numer: ul. st.bodycha 97 kod pocztowy i miasto: 05-816 michałowice-reguły pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podawać w temperaturze pokojowej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |