Opis szczegółowy
Chrupki kukurydziane o smaku imbiru i sosu sojowego
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | Imbirowy |
| Zawartość netto | 165 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kasza kukurydziana(64%),olej rzepakowy,maltodeksyna,cukier, aromaty(zawierają soję, pszenicę), wzmacniacze smaku(glutaminian monsodowy,5 -rybonukleotydy disodowe),fruktoza, sos sojowy, w proszku(nasiona soi,ziarna pszenicy,maltodekstryna,sól),regulatory kwasowości(octany sodu,kwas jabłkowy), cebula w proszku, hydrozlizowane białka roslinne(zwierają soję), sól , czosnek w proszku,barwniki(ekstarkt z papryki,karmel amoniakalno-siarczynowy). może zawierać orzeszki arachidowe i inne zboża zawierajace gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 147 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,45 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 500 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 150 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2092 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 628 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość błonnika | 1,6 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |