Opis szczegółowy
Chateau Fonfroide Bordeaux to wino powstałe zgodnie z tradycyjnymi metodami produkcji, z długą i staranną fermentacją, która wydobywa pełnię smaku i aromatu charakterystycznego dla regionu Bordeaux. Wino o głębokim, intensywnym kolorze, pełne aromatów dojrzałych czerwonych owoców – wiśni, malin i truskawek, z delikatną nutą korzennych przypraw. Doskonale zbalansowane, z miękkimi, subtelnymi taninami, które nadają mu gładkości i elegancji.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon/Merlot/Cabernet Franc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Dziczyzna, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Region pochodzenia | Bordeaux |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |