Chałwa Sezamowa o Smaku Waniliowym Królewska Przekąska Deser - E.Wedel 100g X9
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chałwa sezamowa o smaku waniliowym
Parametry produktu
| Zawartość netto | 100 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki miazga sezamowa (50%) syrop glukozowy cukier tłuszcz roślinny(palmowy) sól białko jaja w proszku aromat może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, soję |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lotte Wedel Sp. z o.o. Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30 Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 448 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 130 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2161 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 540 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,4 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |