Cebulka smażona 100g Prymat X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cebulka smażona to doskonały pomysł, aby błyskawicznie podkreślić smak zup, sosów, ziemniaków, pierogów czy knedli. Możemy stosować ją zarówno na zimno, np. do sałatek czy kanapek, jak i na ciepło jako chrupiący dodatek do zapiekanek, hot-dogów, kebabów czy hamburgerów.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cebula |
| Przeznaczenie | Ziemniaki, mięsa, pierogi, zupy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Składniki | Cebula (75%), olej palmowy, mąka pszenna, sól. produkt może zawierać jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, seler i orzeszki ziemne. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 196 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 590 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2450 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |