Castello Serek Kremowy Dekorowany Ananas 125g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
serek kremowy z ananasem dekorowany kawałkami migdałów o lekko słodkawym ananasowym smaku z kawałkami ananasa.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Castello |
| Smak | Półsłodki |
| Składniki | Składniki: mleko pasteryzowane, śmietanka (z mleka), migdały 7,6%, ananas 7,5%, papaja 5,6%, koncentrat ananasowy 4,6%, cukier, cukier trzcinowy, białka mleka, żelatyna, mąka ryżowa, sól, stabilizator: mączka chleba świętojańskiego, błonnik cytrusowy, substancja konserwująca: kwas sorbowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kultury bakterii kwasu mlekowego. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 320 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1331 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0,58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|