Castello Intense Blue 150 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Castello Intense Blue to ser pleśniowy
z mleka krowiego z dodatkiem mleka
owczego. Idealny mariaż dwóch rodzajów
mleka daje niezrównany smak i aromat,
a ser dojrzewa przez całe swoje „życie” zachowując
idealny balans smaku.
Ma wyjątkową, kremową konsystencję i delikatność.
Idealny przy akompaniamencie
owoców, włoskiego pieczywa i słodkiego
białego wina.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane 90%, mleko pasteryzowane owcze 7%, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka mikrobiologiczna, kultury pleśniowe |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 442 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 335 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1386 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |