Castello Danablu 50+ 100g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ser pleśniowy z przerostem niebieskiej pleśni. Mocny, wyrazisty i słony smak oraz intensywny aromat charakterystyczny dla serów pleśniowych. Wytwarzany na bazie składników. Produkt posiada unikatowe i jedyne na polskim rynku opakowanie pozwalające na wielokrotne otwieranie i zamykanie oraz umożliwiające serwowanie produktu na stole wprost z opakowania.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Castello Blue |
| Smak | |
| Składniki | Składniki: mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka i lipaza mikrobiologiczna, kultury pleśniowe, stabilizator: chlorek wapnia. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| ChOG - Chronione Oznaczenie Geograficzne | 1 |
| ChOG - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2025-04-30 |
| ChOG - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 94-8041-2 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 184 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 7 dni |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1415 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|