Casa de Mexico papryka pepperoni czerwona baby 325g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Papryka czerwona |
| Zawartość netto | 325 g |
| Składniki | Papryka baby czerwona ostra 55,4 %, woda, ocet spirytusowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 180 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |