'Casa de Espadas Tempranillo red semi sweet 12,5% 0,75L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Casa de Espadas Tempranillo to wino o intensywnej wiśniowej barwie i aromatach malin oraz porzeczek. W smaku idealnie harmonijne z delikatnymi taninami i przyjemnym finiszem.
Idealnie sprawdzi się jako aperitif, pasuje do czekoladowych deserów i musów oraz lodów.
Serwować w temperaturze 12-14°C.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tempranillo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery, Lody |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Castilla - La Mancha |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 12 - 14 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Casa de espadas tempranillo czerwone półsłodkie |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 600 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|