Opis szczegółowy
Casa Pecunia Spritz to klasyczny orzeźwiający, włoski aromatyzowany koktajl, który przeniesie Cię swoim delikatnym pomarańczowym smakiem do krainy beztroskiego relaksu. Uzupełnieniem smaku tego musującego letniego drinka jest delikatna goryczka, co sprawia, że także świetnie spełni swoją rolę jako aperitif.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Prosecco |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Ryby, Sery, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 8 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Region pochodzenia | Veneto |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 5 - 9 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner center sp. z o.o. ulica i numer: piotrkowska 89 kod pocztowy i miasto: 97-423 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |