Opis szczegółowy
Kolor: Czerwone z fioletowymi refleksami.
Nos: Nuty jagód, czarnych porzeczek, morwy
i wiśni uzupełnione akcentami ściółki leśnej,
czarnej herbaty i wanilii
Usta: Nuty dojrzałych ciemnych owoców,
przypraw i dębu. Bogate i dobrze zbudowane
z długim i harmonijnym finiszem
Serwowanie: Doskonale komponuje się
z wołowiną, jagnięciną i innymi obfitymi
daniami mięsnymi.
Temperatura podania: 15 - 17 °C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Touriga Francesa, Touriga Nacional, Tinta Roriz |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Cielęcina, Dzikie ptactwo, Jagnięcina, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Colour of Wine | RED |
| Origin of Wine | PORTUGAL - DOURO VALLEY |
| Type of Bottle Closure | NATURAL CORK |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Region pochodzenia | Douro |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 15 - 17 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Grape Variety | TOURIGA FRANCA |
| Level of Alcohol Claim | REGULAR ALCOHOL |
| Type of Still Wine | DENOMINAZIONE DI ORIGINE CONTROLLATA |
| Sweetness of Still Wine | DRY |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości