Casa De Mexico taco shells 150g (promocja)
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kukurydziane, chrupiące muszle do taco. Musisz je mieć, aby przygotować jedną z najpopularniejszych meksykańskich potraw - taco! Wystarczy, że do środka włożysz świeże warzywa oraz pieczone lub grillowane mięso. A do tego wystarczy podać przepyszny sos taco lub meksykańskie salsy z pomidorów. Palce lizać!
Parametry produktu
| Zawartość netto | 150 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Mąka kukurydziana 92,5%, całkowicie utwardzony olej palmowy, woda |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 475 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1988 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|