Casa De Mexico papryka Jalapeno zielona krojona 670 g X12
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
zielona papryczka jalapeno, pokrojona w kawałki, która wzbogaci smak każdej potrawy! Pikantna w smaku, jest znakomitym dodatkiem do wielu potraw, nie tylko meksykańskich.
Wyśmienite do pizzy. Smaczny dodatek do kanapek. Wzbogacą smak sałatek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 670 g |
| Składniki | Zielona papryka jalapeno 52,2 %, woda, ocet spirytusowy, sól, substancja wiążąca: chlorek wapnia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po oywarciu przechowywac w lodówce maksymalnie 7 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 33 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 136 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |