Carousel Coffee Instant Crema 160g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Rozpuszczalna kawa z aksamitną cremą, która zachwyca delikatnym smakiem i bogatym aromatem. Idealna dla tych, którzy cenią wygodę i jakość w jednej filiżance.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 160 g |
| Typ | Arabika (coffea arabica), Robusta (coffea canephora) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Blend kawy arabica/robusta |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | kawa |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kofea spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: 6 sierpnia 14/5 kod pocztowy i miasto: 90-416 łódź pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 6 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|