'Captain Morgan Spiced Gold 35% 1,5l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sir Henry Morgan był XVII-wiecznym, znanym z zamiłowania do zabawy korsarzem, który za wierną służbę koronie brytyjskiej i zdobycie Panamy został mianowany gubernatorem Jamajki. Za jego czasów wyspa uchodziła za imprezową stolicę świata. Sam kapitan pozostawił po sobie doskonały alkohol, dzięki któremu jego duch nadal żyje wszędzie tam, gdzie trwa dobra zabawa. Oryginalna mieszanka Morgana zawdzięcza swój charakterystyczny aromat sekretnie dobranym egzotycznym przyprawom i owocowemu posmakowi rumu. Po zmieszaniu leżakuje w osmalonych beczkach z białego, amerykańskiego dębu, wykorzystywanych wcześniej przy produkcji bourbona. Serwowanie: najlepiej smakuje w prostych, imprezowych drinkach podawanych w specjalnych kuflach. Jest wręcz stworzony do łączenia z colą.
Parametry produktu
| Typ | Rum |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Jamajka |
| Zawartość alkoholu | 35 % obj. |
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 2,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Diageo Polska SP. z o.o. Ulica i numer: Przyokopowa 31 Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |