Opis szczegółowy
Campari to aperitif o włoskim temperamencie, który zmienił bieg historii. Od prawie 150 lat wyznacza niedościgniony wzór smaku dla tego typu alkoholi. Jego włoski temperament przyciąga do siebie ludzi młodych, pewnych siebie, wyzwolonych, tworzących nowe trendy. Jego niepowtarzalna gorzka nuta sprawia, że jest to alkohol, który można cięgle odkrywać na nowo komponując niezliczoną ilość koktajli, za każdym razem odkrywając nowy wymiar smaku campari.
czy wiesz, że:
sekretem unikalnego smaku tego trunku jest niezmienna do dziś, tajna receptura stworzona przez Gaspara Campari w 1860 roku z 60 składników.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość alkoholu | 25 % obj. |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Smak | Pomarańczowy |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki, Koktajle |
| Składniki | Skórka pomarańczy oraz innych 60 składników |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 65 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 50 ml |