Cafea Caféa Cykoria & kawa 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cykoria rozpuszczalna 58%, kawa rozpuszczalna 30%; substancja wzbogacająca: siarczan magnezu |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Producent: | grana sp. z o.o. ulica i numer: piłsudskiego 1 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | dwie pełne łyżeczki (5g) zalać gorącą ale nie wrzącą wodą (200ml) |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 5 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 280 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1180 kJ |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 0,31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
Witaminy
| Magnez | 1289 mg/100g |
|---|---|
| Magnez (%RWS) | 344 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawartość kofeiny | 30 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |