Opis szczegółowy
Cachaça Pitu Premium do Brasil to wyróżniający się alkohol z Brazylii, produkowany przez renomowaną destylarnię Pitu. Wytwarzana z najwyższej jakości świeżo wyciśniętej trzciny cukrowej. Cachaça ta oferuje słodki, owocowy smak z nutami tropikalnymi, co czyni ją idealną zarówno do klasycznej caipirinhy, jak i do picia solo.
Parametry produktu
| Rodzaj | Cachaça |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Brazylia |
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Owocowy, Owoce tropikalne |
| Serwowanie | Aperitif |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Cachaça pitu premium do brasil to wyróżniający się alkohol z brazylii, produkowany przez renomowaną destylarnię pitu. wytwarzana z najwyższej jakości świeżo wyciśniętej trzciny cukrowej, cachaça ta oferuje słodki, owocowy smak z nutami tropikalnymi, co czyni ją idealną zarówno do klasycznej caipirinhy, jak i do picia solo. |