CUKIERKI ROZPUSZCZALNE FRITT 35g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
CUKIERKI ROZPUSZCZALNE FRITT 20 szt. x 35g
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe, Rozpuszczalne |
|---|---|
| Smak | Pomarańczowy, Cytrynowy, Truskawkowy, Wiśniowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 35 g |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witamina c, sok pomarańczowy w proszku, proszek truskawkowy, proszek wiśniowy, sok z cytryny w proszku, aromaty , barwnik (czerwień buraczana), aromat pomarańczowy, aromat owoców cytrusowych, barwnik (ekstrakt z papryki), barwnik (kurkumina) |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o. o. Ulica i numer: Rzeczna 3 Kod pocztowy i miasto: 43-430 Skoczów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 680 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 401 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1692 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 198 kJ |
| Wielkość porcji | 11,7 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 150 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 187 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |