Opis szczegółowy
CROCO krakersy z sezamem i makiem 100 g
Parametry produktu
| Typ | Krakersy |
| Smak | Sezamowe, Z makiem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Składniki | Mąka pszenna (66%), olej palmowy (8%), cukier (4%), substancje spulchniające (wodorowęglan amonu e503, wodorowęglan sodu e500), serwatka w proszku, ekstrakt słodowy, sól, drożdże, nasiona sezamu (max 7%), nasiona maku (3%), przeciwutleniacze (lecytyna sojowa e322). zawiera gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sps handel sp. z o.o. ulica i numer: grójecka 194/91 kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 492 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 123 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2066 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 517 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość błonnika | 2,6 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 3 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |