Opis szczegółowy
Krem z chrupkami i zabawką niespodzianką, to produkt łączony, składający się ze środka spożywczego w postaci kremu
kakaowo – mlecznego z chrupkami czekoladowo – zbożowymi w komplecie z zabawką do samodzielnego złożenia.
Parametry produktu
| Smak | Czekoladowy, Z chrupkami |
| Dodatki | Z chrupkami |
| Zawartość netto | 20 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton 96 sztuk |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Składniki | Cukier, oleje roślinne (z nasion bawełny, rzepakowy, słonecznikowy), serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone 8,5% , chrupki czekoladowo-zbożowe 5% [mąka: kukurydziana, ryżowa; cukier, czekolada mleczna 4,7% (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny, aromat) kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, olej palmowy, emulgator: lecytyny, aromaty], kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 3,1%, laktoza, pasta z orzechów laskowych , emulgator: lecytyny, sól, aromat. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady przemysłu cukierniczego "otmuchów" s.a. ulica i numer: nowowiejska 20 kod pocztowy i miasto: 48-300 nysa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Karton |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 520 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2177 kJ |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 0,2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |